Taylor Swift :)

31.12.2013 14:01

Ani nevím, proč o ní píšu, ale mám takové nutkání :D

Taylor je americká country a pop zpěvačka, mám jí celkem dost ráda :)

Myslím že ještě letos (2013 :D) chodila s Harrym Stylesem (netvrď mi, že nevíš kdo to je!), tuším že někdy v lednu 2013 to skončilo, což mě dost mrzí, protože si myslím, že jim to spolu docela slušelo. Á, tady se asi skrývá ten důvod, proč jí některé directionerky nemůžou ani cítit (obrazně řečeno :D). Poté, co se spolu s Harrym rozešli napsala dvě písničky (I Knew You Were Trouble a 22), které (prý) souvisí s Harrym. Já nevím, jak to je, ale tyhle dvě písničky moc neposlouchám, takže je mi to celkem šumafuk :D Ale přiznávám se, že zezačátku jsem kvůli Harrymu taky Taylor neměla ráda, ale teď mi na tom nezáleží, protože jí mám fakt docela v oblibě :)
Podle mě je Tay hrozně talentovaná zpěvačka a i je podle mě hrozně hezká.

Tayin životopis:
Taylor Alison Swift je americká country-popová zpěvačka, textařka, kytaristka, hudební producentka a herečka. V roce 2008 se jejích alb dohromady prodalo na čtyři miliony kopií, což ji dělá nejlépe prodávaným hudebníkem roku ve Spojených státech, podle Nielsen SoundScan.

V roce 2006 vydala svůj debutový singl "Tim McGraw" a následně své stejnojmenné debutové album, kterému bylo následně několikrát uděleno platinové ocenění Recording Industry Association of America.

V listopadu 2008 Swift vydala své druhé album, Fearless. Fearless a Taylor Swift skončily v roce 2008 na místech číslo tři a číslo šest, respektive, s tržbami 2,1 a 1,5 milionu dolarů. Fearless se vyhoupávalo na vrchol na Billboard 200 v 11 nenásledujících týdnech, žádné album nestrávilo více času na první pozici od roku 2000. Forbes zařadil Swift mezi 69 nejmocnějších celebrit roku 2009, s výdělkem 18 milionů dolarů. Swift byla Billboard Magazine jmenována Umělcem roku 2009. 
(zdroj: osobnosti.cz)

 

Víc už nevím, takže už vám sem jen šoupnu malou ochutnávku její hudby :)

 

You Belong With Me

Ours

 

 

 

A jaký máš na Taylor názor Ty?

Datum 01.01.2014
Vložil Lory || lory-universe.blog.cz
Titulek ...

Taylor je fajn zpěvačka, je moc pěkná, i když já osobně nejsem ten typ pop hudby, tak musím říct, že má pěkné písničky... brácha jí miluje :D Ještě nedávno měl na zdi její plakát :D
Mimochodem do affs tě beru, pak dej vědět, že o tom víš ;)

Datum 13.01.2014
Vložil Hali
Titulek Re: ...

Moje setra jí nesnáší -.-"
Už vím, díky :)