Nejidiočtější seriál?

05.03.2014 19:11

Čau. Tentokrát se na vás obracím sice s takovou blbostí, ale jelikož mě se to velice týká, tak bych se ráda svěřila. Podle nadpisu jste jistě poznali, že budu mluvit o serálu. Někteří z vás možná i pochopili, o který seriál se konkrétně jedná. Napovím vám: hloupý tlustý idiot, dementní smích, zrzavá slepice a černovlasá slepice. Už tušíte? Ano, skutečně se jedná o Flinstoneovi. Fakt, dementnější seriál jsem NIKDY neviděla. Děj neuvěřitelně snadno předvídatelný a pitomý, celý seriál naprosto naivní a vůbec pitomý. Fakt si myslíte, že malý děti, pro který byl tenhle "seriál" kdysi vyvořen uvěří, že v době kamenné měli taková velkoměsta, jako Hollywood, v tomhle "seriálu" mu říkají Hollyrock. Myslíte, že uvěří, že ty dvě slepice chodili do supermarketu kupovat brontosauří stehýnka? Myslíte, že jim nedojde, že prostě nemůžete mít za domácího mazlíčka dinosaura? Horší je, že když jim to nedojde, tak budou třeba i normální jídlo nazývat tak, jako v té pitomosti a třeba si i budou myslet, že je možné chovat doma dinosaura jako psa atd.! Od naivity seriálu se přesunu k postavám. Fred: velký tlustý idiot, který si myslí, bůhvíjak není chytrý. Barney: pitomý prcek, co se směje jako idiot. Vilma: zrzavá slepice. Betty: černovlasá slepice. Spojte tohle dohromady a vyjde vám nejnaivnější seriál všech dob. Jo aha, vás zajímá, jak se mě taková blbost může tak týkat? Jednoduše. Moje mladší sestra večer co večer (a nekecám!) kouká na TV stanici Smíchov na pořad pro dětičky, kterému se říká Smíškové. Běží tam tahle kravina, Tučňáci z Madagaskaru, Spongebob a Scooby-Doo.

-Hali

 

 

Souhlasíš, nebo znáš nějaký ještě idiočtější seriál?

Datum 07.03.2014
Vložil Lory || lory-universe.blog.cz
Titulek _

Co proti nim máš??? :D Je to sranda :D Jako malá jsem je měla ráda, teď se mi to vrací, protože můj nejmladší bratr to sleduje... ale Scooby-Doo mám ráda i teď :D Ráda se vracím zpátky do dětství :)

Datum 10.03.2014
Vložil Hali
Titulek Re: _

Já to prostě nesnáším :D Scooby-Doo je fajn, ten mi vůbec nevadí :) Když už se chci vrátit do dětství, obvykle si pustím Pojďte pane, budeme si hrát :D To je takový... :D Prostě super :D

Datum 06.03.2014
Vložil Lenka
Titulek nesnáším Freda :-D

V mnohém souhlasím, ten seriál fakt nesnáším. Ale nemám problém s tím, co píšeš, jako jsou dinosauří steaky, Hollyrock a vymoženosti, které patří k dnešní době, a ne kamenné. To mi nijak nevadí, však je to "pohádka" a ne realita. Beru to jako přiblížení k dnešku. Naivní to je, ale to k těmhle animáčům prostě patří.

Co na tomhle seriálu nesnáším já, to je, jak jsou zobrazované jednotlivé postavy. Fred - totál protivný, věčně navrčený, nesnesitelný macho hovado, v práci neschopný, manželku považuje za služku zdarma, přijde z práce protivnej, nadává, kde má večeři, pak to zblajzne u televize, z díku by mu nejspíš upadla huba, a pak se odvalí do klubu nebo na bowling a ani ho nenapadne, že by se mohl věnovat drahé polovičce. Vilma - slípka v domácnosti, která si to nechá líbit a vůbec jí na tom nepřipadá nic závadného. Zajišťuje Fredovi full servis, čeká na něj doma s teplou večeří, a takové uspořádání jí zjevně vyhovuje. Betty – druhá slípka, ty dvě pohromadě, to je fakt napřesdržku. A když se začnou hihňat jak nějaké jednoduché pipky, což vlastně jsou, hodila bych po nich cihlou. Barny – prostě ňouma. Takový Fredův Partik (myslím tu momentálně zaostalou růžovou hvězdici, co kamarádí se Spongebobem). Ale aspoň je snesitelný (Barny, né Patrik). Z tohohle čtyřlístku křupanů z kameňákova je Barny nejmenší zlo.

Ježíš, to jsem ráda, že jsem to vypustila :-D

Datum 07.03.2014
Vložil Hali
Titulek Re: nesnáším Freda :-D

Ano, Barney je nejmenší zlo, to sice ano, ale když se začne gebit, tak bych (cituji Sheldona) si nejradši servala obličej a trhala ho tak dlouho, až bych měla hrst konfet ze svého obličeje. Argh!

Datum 07.03.2014
Vložil Lenka
Titulek Re:

No, když se začně hihňat kdokoli z nich, tak bych udělala konfety z čehokoli. Smíchov už by si měl celé Flintstouny strčit do spisu ;-)

Datum 10.03.2014
Vložil Hali
Titulek Re: Re:

Naprosto :DDDDDDDD