Linkin Park? (+info)

08.09.2014 20:59

Ahoj! Předně se příšerně omlouvám, že jsem to tu poslední dobou (okej, byla to dlouhá doba, ale to je detail) strašně zanedbávala. Uvažovala jsem, že se přesunu na blog.cz, jenže on proti mě asi něco má, protože mě nedokáže přihlásit (kretén -_-) Ale k tématu! Proč Linkin Park? Hele, já vám nevím, ale já se do nich teď hrozně zaposlouchala :D A ani nevím jejich jména, jen vím, že je tam Mike Shinoda a Chester Bennington :D Asi se ptáte: "A jak se dájrekšnérka dostala k Linkin Park?" Odpověď je jednoduchá: za to může moje spolužačka (tímto tě zdravím, i když si to asi těžko přečteš), podíl viny na tom má i moje oblíbená blogerka Lory (čáu!) a jeden kamarád (no, kamarád... jednou jsme si psali :D) z jedné webovky a ne, není to fb :D Proč se mi ty jejich songy tak děsně líběj? Protože nejsou jako to ostatní, co poslouchám, což jsou zejména lovesongy a jiný pop. Oni zpívají o realitě, což je něco, co poslední dobou nechápu (myslím tu realitu). Nechci tu řešit, proč mě realita udivuje, to je jiné téma. Oni o tom zpívají takovým způsobem, který mě prostě naprosto dostává! Je to pojatý prostě děsně pěkně, až mi z toho leze mráz po zádech! Jasně, že zatím nemám poslechlý zdaleka všechny songy, mám jich pár, ale to je fuk. Doporučuji si pustit Breaking The Habit, Numb a What I've Done, ty mám asi nejradši. Tentokrát vám sem nedám odkazy, protože jsem hrozná osoba.

 

 

Okej, to je jedno téma, teď trochu informací, jo?
1) Proč jsem se chtěla přesunout na blog.cz? Protože webnode mě hrozně omezuje a tam byste navíc VY měli jistotu, že každý týden přidám článek, protože je tam tzv. téma týdne, takže by pořád bylo o čem mluvit.

2) Tím se dostáváme k druhému bodu a to je to, proč jsem to tu začala tak zanedbávat. Došly témata!

3) Moc ráda bych vás požádala, abyste jukli na můj wattpad, kde najdete moje povídky :) Klikněte TU!

4) Pochybuju, že si to vůbec kdo přečte, páč už to tak flákám, že si myslím, že už sem nikdo nechodí. Takže jestli si to čteš, tak mi prosím dej vědět v anketě, která je níž ;)

 

 

Loučí se s Vámi

Hailey Malfoy ;)