Bubbletea!

05.03.2014 17:23

Bubbletea - co to vlastně je?

 

Čau :) Tenhle úžasný nápoj zvaný Bubbletea musíte znát. Je to fakt super mňamka, bohužel nestojí zrovna málo. Tedy, záleží na tom, kde si ho kupujete a jaký druh (fresh, frozen, milky&yoghurt, special a tuším, že někde mají i smoothie). Prodejny jsou: Bubblemania (tam mají nejlevnější), Bubbleology, Crazy Bubbletea, Original Bubbletea a ještě další a další. Já nejčastěji chodím do Bubblemanie kvůli ceně, ale hodně dobré dělají i v Original Bubbletea, protože tam není tak... "čajovité". V Bubblemanii je na chuti jejich nápojů poznat, že je to čaj, jsou takové nahořklé. Ale dobré. V Original Bubbletea je takový sladčí a v Bubbleology a Crazy Bubbletea je to tak mezi.

 

Jak jsem se k Bubbletea dostala já?

 
Já jsem se k němu dostala tuším někdy loni v říjnu nebo v září. Nechtěla jsem tenkrát riskovat a dala jsem si obyčejné jahodové. Nechtěla jsem totiž riskovat nějakou neznámou exotickou příchuť. A že tam mají zvláštní příchutě! Guava, marakuja a třeba liči! To samozřejmě není všechno, tohle jsou jen ty, co mi přijdou takové "nejexotičtější". Další najdete tady, tady a tady. Upřímně docela lituju, že jsem neexperimentovala. Ta jahoda byla upřímně nic moc. Ovšem horší bylo tzv. koko želé, které jsem si tam nechala dát. Jsou to prostě kousky želé, ovšem hrozně tuhé. Napodruhé jsem už riskovala a dala si příchuť mango s marakujou. Do toho jsem si nechala dát jahodové boba pop. To jsou takové geniální praskací kuličky s takovým hodně hustým sirupem uvnitř. Tuhle kombinaci jsem si zamilovala. Bohužel v prodejně Crazy Bubbletea nemají marakuju a dala jsem si tedy mango s broskví. Ani to nebylo špatné, ale prostě s marakujou je to mnohem lepší. Mango s marakujou jsou u mě vítezové. Ještě bych ráda dodala, že i ty kuličky (boba pop) na výsledek mají vliv. Třeba posledně jsem si do toho dala liči a marakujový kuličky (jahodový neměli -.- :D). Ty liči byly výborný, ale marakujový jsou takový hodně nevýrazný. Takže prostě kombinace mango+marakuja+jahodové boba pop jsou jako orchestr. Ty boba pop jsou jako dirigenti, sice se to nezdá, ale na výsledek mají vliv. Marakuja je jako cello a mango jako housle. Výsledek je úžasný.
 

A co ty a Bubbletea?

 
Do komentu mi napiš, jakou kombinaci máš nejradši + tvou oblíbenou prodejnu :)
 
-Hali
 
 
 

Co ty a Bubbletea?

Datum 07.03.2014
Vložil Lory || lory-universe.blog.cz
Titulek _

Vím o co se jedná, ale ještě nikdy životě jsem to nepila :D Nezní to špatně, al ještě jaksi... mno, řekněme že nebyla příležitost :)

Datum 10.03.2014
Vložil Hali
Titulek Re: _

Já osobně to moc doporučuju, je to fakt mňamkózní :D :)

Datum 05.03.2014
Vložil Lenka
Titulek :-)

Ten závěr je bomba ponožka :-D

Datum 06.03.2014
Vložil Hali
Titulek Re: :-)

Ne, ponožkovej nevedou :D

Datum 06.03.2014
Vložil Lenka
Titulek Re:

Ještě aby :-D :-D :-D

To by mohlo dopadnout jak bertíkovy fazolky tisíckrát jinak:
"jednou jsem dostal jednu, která chutnala, jako když zvracíš" :-D

Datum 07.03.2014
Vložil Hali
Titulek Re: Re:

:D Fuj :D GoGouš jedl ty fazolky :D Fůj :DDDDDDDDD